Kışın tropikal bir yün elbise giyebilir misiniz?

Kış aylarında aşınma kabul edilebilir tropikal yünden yapılmıştır mı yoksa sadece sıcak yaz havalarında sizi soğutmak için tasarlanmış mı? Ve takım elbise nasıl? Okuyucu P Harikalar…
Geçen yıl J. Crew’dan Tropical Wool’daki koyu donanma renkli bir takım elbise aldım ve daha soğuk aylarda giymenin iyi olup olmadığını merak ediyorum (New York’ta yaşıyorum). Bağırsaklarım, kahverengi düğmelerle çok karanlık olduğunu düşünürsek, hafif ve nefes alabilen olduğu için kış aylarında görünebileceği ve yaz aylarında giyilebileceğidir. Bununla birlikte, bu tür bir kumaştaki ilk takımım ve bu kumaşın uygun olduğu mevsimler hakkında ve olmadığında bir politika varsa Gauche görünmüyorum. baska öneri?
İlginç bir soru, okuyucu P – ve okuyucuların ne dediğini duymayı merak ediyorum. Buradaki ilk tepkim, elbette kışın tropikal yün takım elbise giyebilirsiniz! Onlar mevsimsiz! Ama sonra kendimi ikinci olarak tahmin ettim ve biraz Google araştırması yaptım.
İşte benim çok daha araştırılmış cevabım: Tropikal yün takımları genellikle yıl boyunca aşınma için tasarlanmıştır (bkz. Pendleton, “en hafif ağırlık yünlerinin yıl boyunca aşınma için uygun” ve bluesuits, “mevsimsiz Avrupa tropikal yün Uzatmak”).
Yaz aşınması için de kabul edilebilir oldukları için, hafif ve nefes alabilen olabilirler-bu nedenle kışlık aşınma için uygun olmasa da, kutup girdabının en girdap-y günlerinde biraz donuyor olabilirler.

(Dondurucu bir ofiste nasıl sıcak kalacağınıza dair bazı katman fikirlerimiz veya çizgileri olmayan pantolonlar hakkında düşünceler yardımcı olabilir!)
Özellikle, çok sayıda kadının temel takım elbisesinin mevsimsiz/tropikal yün olduğu gerçeğinde, birçok kış günü için kabul edilebilir olduklarını söyleyebilirim – özellikle haftada sadece bir takım elbise giymek zorunda olan kişi için veya daha az. Beşten dört gün takım elbise giyen insanlardan biriyseniz, kamgarn yün veya tüvitte daha ağır takım elbise almak isteyebilirsiniz – ama yapmanız gerektiğini düşünmüyorum.
PSST: İşte bizim favori temel takımlarımızdan bazıları, çok fazla tropikal yün …

2022 itibariyle kadınlar için en sevdiğimiz orta menzilli takımlarımız: etek / lacivert / siyah / gri / lacivert
Ve bizim favori yatırım takımlarımız, çok fazla tropikal yün mevcut!

Yukarıda resimde, 2022’den itibaren favori yatırım kıyafetlerimizden bazıları: Pant / etek / pantolon / etek / pantolon

Bayanlar, düşünceleriniz nelerdir – tropikal yün takım elbise ile “mevsimsiz” takımlar arasında bir fark var mı? Kışın ölümünde tropikal bir yün elbise giyerse birisinin garip olduğunu düşünür müsünüz?

(Resimde: Ann Taylor Tropical Wool One Button Ceket, $ 198.)