Bu sezon bu sezon alışveriş yapmak için en güzel artı boyutu önlükler

Geçtiğimiz sezon tarihte en büyük boyutta moda haftasını işaret etti ve aynı zamanda “Lover gibi indie markalarından tam figürlü bayanlar için her zamankinden daha şık seçenekler var. -güzellik”.

Bu sezon satın almak için en güzel artı boyutu önlükleri kredi: noivaansiosa.com.br

Marka mağazası, iyi fiyatlarla ve gerektiğiniz her şeye sahiptir. En son stilleri çok fazla yatırım yapmadan test etmek inanılmaz bir yöntemdir.

Moda pazarı kederli bir şekilde geride kaldığımızda, hala her markanın bunu anlamasını ve boyutlandırmalarını doğru yapmasını bekliyoruz. Şimdilik, tercih ettiğimiz markamızdan bazıları önemli boyut ve uzunluklara sahip uygun fiyatlı artı boyutu önlükler sunuyor: 2 ila 18 arasında ve küçük ila uzun.

Bu sadece bir avuç artı boyutu giysi hattı değil. Çok fazla stilden oluşuyor ve marka ile her zamanki gibi her durum için gerçekten bir şeyler olduğunu duymaktan memnun olacak. Temel olarak kimse gerçekten ne anlama geldiğini, kime karar verdiklerini, her bir cadde markasının her sezon onları nasıl yaratmayı anladığını ve trend öldüğünde hala sevilip gelmeyeceklerini tam olarak anlamadığı için. Bu nedenle, benlik duygunuza ve terzilik kimliğinize sadık kalmanın ve sadece “trend” olduğu için asla bir şey almanın oldukça önemli olduğuna inanıyoruz.

Dainty sarı artı boyutu elbisesi fırfırlı midsection kravat kıyafeti

Şimdi, herkesin kendi kişisel tarzı var ve belirtilen stilin bir özelliğin seçtiği benzersiz yöntemde kendini göstermesi sağlanmalıdır. Bunlar, sevgili-güzellikten alışveriş yapmaktan hoşlandığımız önlük türleri ve o petite, artı boyutlu kadınlar da yapabileceğinizden emin olmayı seviyoruz.

Ayrıca bakınız

Sonbahar Moda, Mağaza ve Stil
7 İş kıyafetleri için temel temeller Sonbahar 2022

Aşağıda, Lover-Beauty’nin akşam, gündüz, mayo ekipmanı, shapewear ve daha fazlası için en iyi uygun fiyatlı artı giysileri keşfedeceksiniz.

Vintage koyu mavi dantelli midsection kemer sıradan artı boyutu elbisesi boş zaman
İkonik çiçek baskısı sargısı sargılarından, dantelli elbiseye, zayıflama elbiselerinin yanı sıra ultra çukurlu vintage elbisesi, tüm parçalar 1x ila 3x ve 14 ila 24 arasında çeşitli parçalar, aynı zamanda zahmetsiz olana doğru kalmaya devam edin estetik. Burada kalmak için yakın zamanda tanıtılan genişletilmiş boyutlu koleksiyondan en iyi parçaları satın almak için aşağı kaydırın!

Beyaz Kraliçe Boyutu Gown Dantel Maksi Uzunluk Kızlar
Dainty şarap kırmızı dantel patchwork artı boyutu elbisesi çiçek desen kadın
Şiddetli açık mavi maxi elbisesi çiçek baskı kravat midsection kadınsı güven
Zarif siyah büyük boy v yakalı elbise çiçek baskı kıyafetleri
Düzensiz sarı kraliçe boyutu çan kolları midi elbisesi sadelik
Blacony Siyah Cape Sleve Yuvarlak Boyun Artı Boy Boyutu Stranty
Özel Siyah Düzensiz Hem Büyük Boyu Elbise V Yastık Tatil Süresi
Yaz Glow mavi V-yakalı şerit büyük boyutlu elbise düğmesi kadın
Zayıflama Beyaz Kendi Kendinden Kemer Kraliçe Boyutlu Dantelli Elbise Eşsiz Moda
Siluet çiçek desen düğümü midi elbisesi kraliçe beden ücretsiz zaman