Siyahlara ait moda markaları giymek

Sevginizi siyah topluluğa destekleyebilmenin ve göstermenin birçok yolu vardır ve bu yollardan biri, gardıropta giymek için bu olağanüstü siyah kadın moda markalarını eklemektir. Hanifa, giymek için siyaha ait moda markasıdır ve uygun maliyetli ve şıktır. Siyah sahip olunan işletmeleri desteklemek her zaman markamın bir parçası olan bir şeydir. Yıllar boyunca, Fe Noel, Icon’un Closet Popüler Düğün Konuk Elbisesi ve Stil Sake Fringe etek ve üstü için eşyalar da dahil olmak üzere farklı siyah sahip olunan moda markaları giydim. Bugün, YouTube kanalımda, yakın zamanda keşfedilen markaların ve şiddetle tavsiye ettiğim daha siyah kadın işletmelerinin bir deneme ve stil videosunu paylaşıyorum. Güven bana, koleksiyonlarını benim kadar seviyorsun ve herkes ve her durum için bir şeyler var.
Siyah sahip olduğu işletmeleri yükseltmeye devam etmemiz önemlidir. Dışarıda o kadar çok marka var ki, bu Nina korse eteğinin arkasındaki markayı da dahil edebileceğiniz Hanifa olarak adlandırdığım. Hanifa, Hanifa Mvuemba tarafından tasarlanan Maryland merkezli bir etikettir. Boyutları 0 ila 20 arasındadır. Instagram’ımda da giydiğim ve vurguladığım diğer markalar, şu anda “Boy Trouble” rengini giydiğim dudak çubuğunu ve hedef kayma elbisesi için bu cushine içeriyor… Kırmızı karışım ve kireç yeşili karışımına aldım.
YouTube kanalımda giymek için daha siyah sahip olduğu kadın moda markalarını vurgulayacağım. Videoyu incelerken kontrol ederken kontrol edin ve Andrea Iyamah Tatil’den 8 farklı görünüm, Sai Sankoh Kaftan, Kai Kolektif Sheer Top ve Siyah Beyaz Elbise için bir sonraki resmi etkinliğiniz için mükemmel olan Siyah Beyaz Elbise.

< >

Ayrıca keyif alabilirsiniz:

Bu Şükran Günü Tatili rahatça nasıl giyinir

Sevgililer Günü için son dakika fikirleri…

Bu yaz dışarıdayken ne giyilmeli…

Şimdi satın almak için 100 doların altında inanılmaz bulgular

Bilin.

Haber ve güncellemeler almak için e -posta adresinizle kaydolun.

ilk adı

ilk adı

ilk adı

ilk adı

Soyadı

Soyadı

Soyadı

Soyadı

E -posta adresi

E -posta adresi

E -posta adresi

E -posta adresi

Abone olmak

Abone olduğunuz için teşekkürler!