3 Fantastik Kış Sezonu Pantolon Her vücut şekline uyuyor

Bu Aralık ayında alışveriş pantolonunu düşünüyorsanız, yazımı okumadan önce çantanızı kaybetmeyin – sezonun tüm vücut türlerine uygun en iyi pantolon için bir rehberdir. Her zaman pantolonları seksi ve inanılmaz derecede baştan çıkarıcı buldum. Sizi asla terk edemezler, boyunuza ve kilonuza bakılmaksızın onları nasıl çekeceğinizi bilemezler.
Sonbahar/Kış 2013 moda pistlerine kısmen tüm popüler moda evleri tarafından sağlanan bu androjen kıyafetler hakim oldu. Pantolon ve pantolon, son pistlere bir süre zarif eteklerden ve diğer kadınsı kıyafetlerden kaçındı.
Şovları, sadece her gereksinimi ve benzerliği tatmin eden ortak çok yıllık sayıların yanı sıra, şu anda mevcut bir dizi çeşit olduğunu keşfetmek için çok takip ediyorum. Levis ve Wrangler gibi markalar kotlarını en son teknolojilerle geliştirmekle meşgulken, pantolon için daha fazla mağazada neler olduğuna bakalım.

Titiz bir anketten sonra, ben ve ekibim nihayet Hint vücut tipini ve kişiliği zahmetsizce tamamlayabilen üç inanılmaz pantolonla sonuçlandık. Birincisi –
Kırpılmış pantolon
Kaynak: Pinterest.com Bu muson ve bahar öğesinin zaten kış olduğu zaman ne yaptığını düşünüyor olmalısınız? Kırpılmış veya Capris her mevsim inanılmaz bir şekilde sığabilir. İhtiyacınız olan tek şey onların reenkarne versiyonunu tercih etmektir, böylece dondurulmamalısınız. Bu günlerde yün, pazen, tüvitler ve jakarlarda kırpılmış pantolonlar bulabilirsiniz. Dizlerin hemen altında biten Capri yerine, ayak bileğinin hemen üzerinde biten bu pantolonları tercih edebilirsiniz. Bu pantolonlar bir Hollywood efsanesi Audrey Hepburn’u anımsatıyordu.
Kaynak: Pinterest.com Gün görünümünüz için uzun kollu çizgili bluz ve zarif bale daireleri ile eşleştirerek anını yeniden yaşayabilirsiniz.

Vücut şeklinize bakılmaksızın bu pantolonları düzleştirmenin en iyi yolu, buzağının ortası yerine bacağın en dar kısmına kenle dokunmayı sağlamaktır. Minyon figürü olan bayanlar, daha uzun görünmesi için ince oturan kırpılmış pantolonları tercih etmelidir. Geniş uyumlar, alevli kenarlar ve manşetler sadece orijinal yüksekliğinizden daha kısa görünmenizi sağlayacaktır. Görünümü tamamlamak için bu pantolonları çıplak pompalar veya takozlarla eşleştirebilirsiniz.
İnce kalçaları ve uylukları olan kadınlar için bu pantolonlara kolayca sokabilir, ancak armut şekli olan kadınlar cepleri olmadan pantolonları tercih etmelidir.

[SC: Mediad]
Baskılı pantolon
Basılı pantolon bir kez daha bir patlama ile geri döndü. Sonbahar/Kış 2013 moda haftalarında düzenli biriydi, çünkü çok sayıda tasarımcı tasarımlarını polka noktalarında, hayvan baskılarında, grafik desenlerinde ve nötr tonlara karşı çizgilerde sergilemeyi seçti.

Kaynak: Pinterest.com Birkaç baskı ve deseni gardırop koleksiyonunuzla karıştırabilirsiniz. Bir çift baskılı pantolonun içine çıkmak, kasvetli bir kış sabahı bile ruh halinizi canlandırabilir. Bu günlerde, çiçek baskılarında iyi bir çeşitlilikle inanılmaz derecede çok yönlüdürler. Evet, Tıpkı Beyaz’ın çok daha fazla yaz rengi olmadığı gibi, çiçek baskıları baharla çok daha sınırlı değil. Donanma, bordo ve hardal gibi kış mevsimi tonlarında sonbahardan ilham alan çiçek baskılarını tercih edebilirsiniz.
Kaynak: Pinterest.competite kadınlar her zaman daha küçük baskıları tercih etmelidir, çünkü daha büyük baskılar vücut çerçevelerini ezebilir, böylece onları çok daha kısa görünmelerini sağlar. Armut şekilli iseniz, altınız için parlak desenlerden kaçının ve zayıflama etkisi için koyu arka plana karşı hafif baskılar seçin.

Bu pantolonlar tüm vücut tiplerinde gurur verici görünebilir, ancak vücut tipinizi mükemmel bir şekilde tamamlayan bir çift içine girmek için biraz araştırma yapmanız gerekecektir.
Umut bu yazıdan memnun!