Bu harika Sindirella topuklarına “evet” deyin, hangi çift yazınızı seçmenizdir?

Instagram/Samimiro

Bunu sizin için fotoğraflayalım. Bu, son olarak Düğümü hayalinizdeki yaz tatiline bağlayabilir veya sadece bu yaz en iyi hayatınızı yaşayan dans pistine çıkabilirsiniz. Dergilerle göz attık ve bir Instagram moda blog yazarı gördük: Bunlar, yüksek topuklular şu anda herkesin tarzını ele geçiriyor.

Prenses’den ilham alan güzel ayakkabıların artmasından cam topukların çoğalmasına ve aşırı derecede büyüleyici ya da Külkedisi topukları olarak adlandırdık, hepimiz temelde bir Disney’in fantezisinde yaşıyoruz. İster şimdiye kadarki en rahat topukları arıyor olun, ister çıplak topuklu ayakkabılara benzeyen bir çift isteyin, ancak biraz daha fazla yetenekle, kaldırma deseni gidilecek yöntemdir.

Moda jackson

Dahası, en iyi çıkarma topukları, muhteşem bir MIDI elbisesi veya bodysuit varsa ayaklarınıza ilgi ödemek için mükemmel bir yöntemdir. Bu yaz, cam topuklu desenlerden biri, genellikle perspex, şehvetli ve son derece çağdaş bir görme etkisi üreten şeffaf malzemeden yapılmıştır.

Önde, yüksek topuklulardan stilettolara kadar en iyi moda bloglarımızla her stil konseptini bulun ve bunları eşleştirmek için sonsuz yöntemlerin tadını çıkarın.

Kaynak: Sazan

İlham almak için, en iyi kıyafetler, akşam hazır karışık içecek önlükleri ve daha fazlası için geleneksel bölünmüş pantolonlar için rehberimizi inceleyin.

Moda jackson

Amina Muaddirosie 95mm sivri uçlu pompalar

BURADAN AL

Sergio Rossigrazie Sergio Kristal Sandals

BURADAN AL

Luluspower inci beyaz çivili vinil yüksek topuk sandalları

BURADAN AL

Leyona hafif çıplak vinil kelebek sivri uçlu topuklar

BURADAN AL

Raidaudette Gümüş Vinil Rhinestone ayak bileği kayış pompaları

Ayrıca bakınız

Yaz modası
Parisli görünümlerden etkilenen giyinmiş nihai 2022 yaz kılavuzu

BURADAN AL

Luluskeiza hafif çıplak patent rhinestone sivri uçlu ayak bileği kayış pompaları

BURADAN AL

Lulusmidnight gümüş holografik sivri uçlu topuklar

BURADAN AL

Claudette, altın rhinestone yüksek topuk sandaletlerini arttırdı

BURADAN AL